Tradīcijas & Aizraušanās 

Tradition & Passion 

Mūsu stāsts

Jums vairs nebūs problēmu meklēt atbildi uz jautājumu , kur var doties ar meiteni vakarā un interesanti pavadīt laiku. “8 lounge” - ir ideāla vieta, kur doties ar draugiem vai draudzeni, noteikti ir tā vērts. Unikāls koncepts neatstās Jūs vienaldzīgus .

Plašs vīna klāsts- vairāk nekā 200 pozīciju, plašs stipro alkoholisko dzērienu klāsts. Vairāk nekā 50 populārāko zīmolu cigāri.  Mūsdienās ūdenspīpes smēķēšanas  tradīcija ir viena no patīkamākajām atpūtas iespējām smagas dienas beigās. Mēs Jums piedāvāsim lielu garšu asortimentu ,jebkurai gaumei un stiprumam

Ūdenspīpju meistari- profesionāļi savā lietā, vienmēr uztaisīs dūmainas un garšīgas ūdenspīpes. Liela ūdenspīpju zāle, ar oriģinālu dizainu, pareizs apgaismojums, un atsevišķi gribētos piebilst par nosūcēja kvalitāti, kas ir ļoti svarīga smēķētāju vietās . Šeit viegli elpot, nav dūmu un temperatūra atbilst komfortam. 

Garšīgi paēst, nogaršot autora kokteiļus,  pasmēķēt un vienkārši labi pavadīt laiku tas ir “8lounge”

Mūsu komanda

PAR MUMS

Job Openings

WOULD YOU LIKE TO JOIN US?

Who's the ideal person to show you round a new city? Someone local who shares your interests, right? Right. That's TriplAgent: the insider's view of a city, from people like you. 

 

When you're travelling, time is precious. You want to get the most out of it. Instead of some trendy, overpriced diner on a crowded tourist street, you want to find that hi den gem of a neighbourhood restaurant. You want to explore; you want the adven- ture. And now, you have a guide.

 

If you'd like to help us build the best ever guide to the ertvod world's greattourist street, you want to find that hidden gem of a neighbour! 


Interjers

to top button